Contact

Algemene contactgegevens

Zaaladres

Theater Antigone
Overleiestraat 47
8500 Kortrijk
post@antigone.be
056 24 08 87

                     

Administratief adres

Theater Antigone
Overleiestraat 41
8500 Kortrijk
post@antigone.be
056 24 08 87
ON: 0410.019.988


Wie is wie?

Jos Verbist 

Artistiek en Zakelijk leider - jos@antigone.be

Nancy Vanoverbeke

Zakelijke werking - nancy@antigone.be

Bram Corneillie

Administratie, spreiding en planning - bram@antigone.be

Hannah Tilquin

Educatie en publiekswerking - hannah@antigone.be

Ruth Desmit

Pers en communicatie - ruth@antigone.be

Niels Vanherpe

Geluidsontwerp en Techniek - techniek@antigone.be

Maarten Thorrez

Lichtontwerp en techniek - techniek@antigone.be

Eline Jacques

Productie en logistiek - eline@antigone.be

Contactformulier

Raad Van Bestuur

Katelijne Thiriaux (voorzitter)
Tom Delmotte (ondervoorzitter)
Sofie Debusschere
Pol Vieren (secretaris/afgevaardigd bestuurder)
Jurgen Thiers
Beatrice De Keyzer
Wouter Dumolein
Eva Roels
Peter Sustronck
Rudy Vandewattyne
Rik Vanessche
Karel Vanhaesebrouck
Bart Vanhoenacker

Algemene Vergadering

Beatrice De Keyzer - Paul De Marez - Sofie Debusschere - Eddy Debusschere - Tom Delmotte - Luc Demeester - Marie-Jeanne Demuynck - Nele Devos - Wouter Dumolein - Dries Lybeer - Eva Roels - Wilfried Samson - Peter Sustronck - Arla Theys - Jurgen Thiers - Katelijne Thiriaux - Piet Thomas - Frank Vandenbroucke - Rudy Vandewattyne - Rik Vanessche - Karel Vanhaesebrouck - Jan Verhenne - Pol Vieren - Bart Vanhoenacker