Contact

Algemene contactgegevens

Zaaladres

Theater Antigone
Overleiestraat 47
8500 Kortrijk
post@antigone.be
056 24 08 87

                     

Administratief adres

Theater Antigone
Overleiestraat 41
8500 Kortrijk
post@antigone.be
056 24 08 87
ON: 0410.019.988

Facturen: facturatie@antigone.be


Wie is wie?

Haider Al Timimi

Artistieke leiding - haider@antigone.be   hij/hem

Nele Roels

Zakelijke leiding - nele@antigone.be   zij/haar

Tanya Hermsen

Artistieke coördinatie - tanya@antigone.be   zij/haar

Ine Detavernier

Communicatie - ine@antigone.be   zij/haar

Clara Declercq

Educatie en publiekswerking - clara@antigone.be    zij/haar

Niels Vanherpe

Geluidsontwerp en techniek - techniek@antigone.be   hij/hem

Jonas Lambrichts

Lichtontwerp en techniek - jonas@antigone.be   hij/hem

Bram Corneillie

Planning en productie gebouw - bram@antigone.be  hij/hem

Daan De Bruyne

Spreiding - daan@daan.agency  hij/hem

Bart Capelle

Dramaturgie - bart@antigone.be    hij/hem

Noor Deuss

Productieleiding - noor@antigone.be    zij/haar

Contactformulier

Bestuursorgaan

Katelijne Thiriaux (voorzitter)
Tom Delmotte (ondervoorzitter)
Jaouad Alloul
Ariane Bazan
Sofie Debusschere
Jurgen Thiers (afgevaardigd bestuurder/secretaris)
Beatrice De Keyzer
Wouter Dumolein
Eva Roels
Peter Sustronck
Ann Van Vaerenberg
Rudy Vandewattyne
Rik Vanessche
Karel Vanhaesebrouck
Bart Vanhoenacker

Algemene Vergadering

Jaouad Alloul - Ariane Bazan - Jean de Bethune - Beatrice De Keyzer - Paul De Marez - Sofie Debusschere - Eddy Debusschere - Tom Delmotte - Luc Demeester - Marie-Jeanne Demuynck - Nele Devos - Wouter Dumolein - Dries Lybeer - Eva Roels - Peter Sustronck - Jurgen Thiers - Katelijne Thiriaux - Ann Van Vaerenberg - Frank Vandenbroucke - Rudy Vandewattyne - Rik Vanessche - Karel Vanhaesebrouck - Pol Vieren - Bart Vanhoenacker